MHC, HKM, ... MHD ? :- )

Autor: Veronika Lukyová | 3.7.2016 o 16:35 | (upravené 6.7.2016 o 10:11) Karma článku: 1,01 | Prečítané:  210x

Nedá mi opomenúť túto príhodu, nakoľko ma sprevádza životom úsmevne aj po niekoľkých mesiacoch ďalej.. 

          Keď som sa nasťahovala pred vyše rokom do tohto mesta, išli sme s kamarátkou von, na nejaké to pivo. Zvykneme sa ísť vyblázniť, vytancovať a za rána pomaly triezve , spotené a hladné domov. Spraviť si o piatej ráno párky a dobre si pospať aspoň do deviatej :-D

         Samozrejme, naše nádeje, že nás v podniku osloví nejaký milý muž, prípadne pozve na drink a bude viesť zmyslu plnú debatu sú dávno preč. Tiež čakať, že sa ráno ozve, by bolo možné jedine, že by sa volal Godot . Bolo teda celkom fajn všimnúť si, že si Vás všimli  tridsiatnik a štyridsiatnik, dokonca išli na parket, mám rada mužov, čo sa bavia aj keď to vyzerá ako keby mali kŕče . Neskôr si k nám sadli a pozvali nás na pivo, tridsiatnik si sadol ku mne, ťažké reči o konci ich kariéry, MHC tam MHC sem.. Koľko tam dali peňazí a teraz to končí..Aký bol ťažký manažér.. Len mne stále unikala pointa a tak som sa, štýlom sebe vlastným, spýtala, čo to je dopekla to MHC?


Zásadná chyba, ťažký šok.. 
          Chlapci boli z hokejového tímu, jeden za chvíľu bývalý manažér niečoho, druhý , starší, masér.. Konečne mi došlo, že to, na čo nás asi desať minút balili sme my vôbec nepochopili.. Hovorím, že som sa presťahovala a tam bol klub HKM a naozaj nebolo medzi mojimi prioritami, naštudovať si názov v klubu v tomto novom meste.. Asi im to prišlo trápne,tak sme radšej išli tancovať :-D.. Takže chalan nebol z HKM, ale MHC.. Na tie tri dni, čo sme boli v kontakte mu táto prezývka prischla a bolo to priam dokonalé..Samozrejme sme časom prišli na to, že chlapa si pri práci a deťoch nájdem asi už len v MHD, a táto šialená kombinácia, vie byť naozaj nekonečným zdrojom smiechu :- )

Teraz mi napadla jedna Mládekova super pesnička :- )

S odstupom času mi to príde ako celkom dobrý nápad.. Keby som si dala stručný výstižný inzerát s použitím skratiek, možno by som zabodovala..

Takže:           INFO 4U:

          ASAP hľadám MAN , čo je moja RH, na lásku ako výbuch TNT.. Ak by si mal záujem, pošli SCAN tvojho OP a RL..Vieš čo, keď už budeš pri PC, pošli LINK aj na LV, nech viem, čo ma čaká.. Ak nemáš práve AUDI, BMW, či V3S, môžeš prísť vlakom ŽSR, alebo MKD, počkám Ťa priamo na SAD.. Mal by si byť vysoký , CCA 180, BMI je smerodajné, ale CBA.. Prosím žiadne TBC, RESP  HIV. .Netolerujem THC ani LSD, nakoľko spôsobujú PSYCH DMG.. ILY ak počúvaš ACDC, alebo G&R.. Ak si športovec, žiadne NBA alebo NHL, KHL je bližšie, ale NAPR F1 môže byť.. Ak nešportuješ profesionálne, aspoň by si nemal byť  na UPSVAR ,TZV  PEP určite nie, nezhodli by sme sa v názoroch, zarábať na DPH je vítané ale nie ILEGAL, TPP celkom postačuje, NP ani JRD, OMG, PLS len už nie MVSR.. Pár MLD na BÚ poteší , JJ.. Bez HYPO a s tučnou KK. .ZŠ je málo, aspoň SOU alebo SOŠ, ING, či MGR , je výhodou.. Hlavne nepouži ABS, dáme sa do vzťahu na FB, vezmeme na OcÚ a budeme spolu žiť v nejakej CHKO alebo ŠPR až do RIP. . BTW, ak to ale mieniš brať ako B2B, nasadím ťa na DHL, alebo UPS a PDP.. LOL 

Yop, mohlo by byť, hm? :-)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kažimír prezidentovi Kiskovi odporučil vzdať sa daňového tajomstva.

Kiskovi sa do vysvetľovania financovania kampane nechce, mimovládky by čakali viac.

DOMOV

Ľudí “na konci sveta“ župan v Prešove nezaujíma

Ľudí v Prešovskom samosprávnom kraji trápia cesty a nezamestnanosť.

Čo je nové na SME

SMEnaživo: Diskusia s kandidátmi na bratislavského župana

Príďte dnes o 18.00 diskutovať.


Už ste čítali?