Obísť neprístupné, DEŇ OTCOV !

Autor: Veronika Lukyová | 19.6.2016 o 13:09 | Karma článku: 2,82 | Prečítané:  239x

Tento článok venujem obom mojim otcom, aj tomu biologickému, aj tomu skutočnému.. Obom Ďakujem za veľa vecí..

 

Drahý biologický otec,

Prajem Ti všetko najlepšie k sviatku.. Hlavne veľa lásky, lebo tej si mal zrejme v živote žalostne málo a nebola pre Teba veľmi dôležitá..Ďakujem Ti za Tvoj podiel biologického materiálu, aj vďaka ktorému mám hlavu na krku a dve ruky a dve nohy..Ďakujem, že si mi dovolil spoznať mojich ďalších troch súrodencov , a že si sa prestal skrývať aspoň keď som mala svadbu.. Ďakujem, že si ma naučil, že veriť nemožno ani rodine a že všetko je len dočasné..Že si mi ukázal, že sú ľudia, ktorým na rodine nezáleží.. Ozaj, už ide aj Tvoje druhé vnúča do školy..Ak vôbec registruješ , že máš druhé vnúča.. Ďakujem Ti ,,OTEC“, že si ma naučil, že nie každý človek si toto oslovenie zaslúži..

 

Môj milý Ocino ❤ ,

Prajem Ti všetko najlepšie k sviatku.. Ďakujem Ti za všetko čo pre nás robíš, ďakujem Ti , že si pomáhal mamine, keď to najviac potrebovala, ďakujem, že som mala normálne detstvo, ďakujem, že si nám nikdy nedal pocítiť, že mám ocina bez jednej nohy, že si s nami stanoval, bicykloval sa, chodil na kúpaliská, naučil ma kopec vecí, vážiť si to , čo mám.. Ďakujem Ti za spoločné rána a poobedia pri formuliach, ďakujem, že Ti nevadilo, že som ako chalan, že si sa mi venoval.. Ďakujem, že si ma zasvätil do tej najnamakanejšej hudby aká existuje ( milovala som tvoje kazety z 80 rokov v našej škodovici)..Ďakujem, že si vždy chápal moje kroky a keď si aj nesúhlasil, vždy si ma nakoniec podporil.. 


 > už plačem <

Ďakujem Ti oci, za to, že si mi zachránil život pri mojom prvom záchvate, napriek tomu, že som ti dohrýzla ruky do krvi.. Ďakujem Ti za to, že ste mi pomohli, keď ten hajzel od nás odišiel, že sme si spolu ponadávali, že ste mi s maminou pomohli a pomáhate koľko sa dá.. Ďakujem Ti za tvoje rozhovory o všetkom možnom, aj vďaka ktorým mám taký prehľad..Ďakujem Ti , že si rovnako skvelý starý otec – DEDO, aj keď ma s tými vašimi výmyslami sem-tam hneváte..


A oci, prepáč mi prosím, že som Ti nekúpila tú Fábiu ))))))

Myslím, že ani netreba vysvetľovať, aký je rozdiel medzi  slovom OTEC a OTEC.. Objímte dnes toho svojho.. Či takého, či takého, určite si to zaslúži ;-)
 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Ľudí “na konci sveta“ župan v Prešove nezaujíma, trápia ich cesty a nezamestnanosť

Ľudia v Prešovskom samosprávnom kraji o práci župana veľa nevedia.

Čo je nové na SME

SMEnaživo: Diskusia s kandidátmi na bratislavského župana

Príďte dnes o 18.00 diskutovať.


Už ste čítali?